Volná místa Sázava

Celkově nalezeno 172 volných míst pro práci Sázava a okolí
zobrazuji 155 - 168
SKLADNÍK/NICE

KONTAKT: telefonicky (8.00 - 14.00) nebo email

OPERÁTOR/KA - KONTROLOR/KA VÝROBY

PRACOVNÍ NÁPLŇ: - provádí kontrolu a měření výlisků v předepsaných intervalech - odpovídá za kvalitu výlisků KONTAKT: email

MANIPULANT/KA

MÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov NABÍZÍME: podnikové stravování KONTAKT: email

SEŘIZOVAČ/KA

MÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov NABÍZÍME: podnikové stravování Pracovní poměr na dobu určitou KONTAKT: email

ŘIDIČ MKD

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. C + E KONTAKT: telefonicky (po - pá, 8 - 16 hodin), e-mailem nebo osobně (Ostrov 115, 8 - 16 hodin)

Učitel/ka matematiky, fyziky, informatiky - druhý stupeň

Rodinné prostředí podhorského venkova (možnost lyžování), moderní vybavení školy, málo početné třídy, hodní žáci, benefity z FKSP, jídelna ve škole. Možnost zkráceného ...

Obsluha restaurace

Nástup možný ihned Vhodné i pro osobu zdravotně znevýhodněnou Jednosměnný nebo dvousměnný provoz Služební telefon Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně na provozovně

Uklízeč/ka - pomocné práce / zkrácený úvazek / pouze pro OZP

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Vedoucí výroby

Manipulační dělníci ve výrobě krmných směsí

Kuchař/ka

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Turnusové služby - krátký/dlouhý týden nebo dle domluvy HPP nebo DPP - dle domluvy Vhodné i pro absolventy NABÍZÍME: - příspěvek na dopravu - přátelský ...

Číšník/servírka

PRODAVAČ/KA SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ

Aktivní znalost vietnamského jazyka výhodou KONTAKT : osobně od 10h, Dolní Čermná 233, 561 53

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Sázava nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Sázava můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Sázava jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.