Volná místa Rynárec

Pro práci Rynárec není žádné volné místo, nalezeno 245 nabídek práce v okolí
zobrazuji 15 - 28
Ostatní kvalifikovaní pracovníci v lesnictví

Požadujeme: fyzickou zdatnost. Práce je fyzicky náročná, zaměstnavatel nezajišťuje dopravu na pracoviště.
Pelhřimov

Skladník, obsluha zemědělských a dřevozpracujících strojů

Chovatel a ošetřovatel skotu

Kontakt možný osobně po telefonické dohodě. Nabízíme závodní stravování

Pomocný pracovník v živočišné výrobě

Olešná

Zdravotní sestra - zubní

Práce zdravotní sestry v zubní ordinaci. Práce v dnech pondělí - čtvrtek. NUTNÝ E-MAIL KONTAKT PŘEDEM!

dělník - Galvanizér

Náplň práce: obsluha galvanických linek, práce s chemickými látkami, řízení neutralizační stanice, základní orientace v bezpečnostních listech a nakládání s odpady. Požadujeme, ...

Šička

Alespoň částečná praxe v šití

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Dělník - obsluha recyklační linky

Údržbář

Baví Tě manuální práce? Jsi manuálně zručný a běžné domácí opravy Ti nedělají problém? Ano? Skvěle, právě tebe hledáme!!! Požadujeme o manuální zručnost, samostatnost, ...

pracovník výroby

fyzická zdatnost, schopnost práce v týmu, výhodou znalost anglického jazyka, kontakt e-mailem!

Modeláři a formíři (kromě modelářů, formířů ve slévárenství)

Nápln práce: provádět opravy a údržbu forem dle předepsaných sdandardů, číštění dělících rovin a kluzných částí, leštění forem, výpomoc nástrojárně, příprava forem k nahození na ...

Ruční baliči

Provozní pracovníci

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Rynárec nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Rynárec můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Rynárec jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.