Dávky pro osoby se zdravotním postižením Rokycany

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Rokycany,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

Svazu bojovníků za svobodu 68, Střed, 337 01 Rokycany 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Rokycanech zajišťuje následující služby

Úřad práce Rokycany - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Rokycany - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Svazu bojovníků za svobodu 68, Střed, 337 01 Rokycany 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Rokycany

Celkem nalezeno 139 volných místo pro Rokycany a okolí
Uklízeč/ka

Pracovní poměr , DPČ, DPP na dobu určitou zástup za nemoc. Požadujeme: pracovitost a spolehlivost.

Prodavač/prodavačka

Možnost zkráceného úvazku 16-40 hod./týdně Mzda uvedena při plném úvazku. Místo výkonu práce v Rokycanech bude ještě stanoveno. Prosíme zaslat životopis na e-mail: petra.kresadlova@adra.cz Jobmatch
Rokycany

Pomocný skladník/skladnice

Rokycany

Prodavač(ka) - květinář(ka)

Náplň práce:vázání květin, odborné poradenství Požadujeme: praxe v oboru florista podmínkou, znalost postřiků a hnojiv Pracovní doba: Po - Pá 8:30 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod vč. SO 8:30 - 11:00 hod. Kontakt: Petra Nesnídalová, tel 603 861 696 - ...

Pomocný kuchař/ka, kebabář

Administrativní pracovník/pracovnice

Náplň práce: komunikace s dodavateli, cenové kalkulace, jednání se zákazníky, ostatní administrativa Požadujeme: praxe v oboru podmínkou