Úřad práce Rokycany kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Rokycany - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

Palackého 162, Střed, 337 01 Rokycany 1

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Rokycanech má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Hlášení volných pracovních míst - Regina Tománková
Tel.: 950 158 200 email: regina.tomankova@ro.mpsv.cz

Úřad práce Rokycany - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Rokycany

Celkem nalezeno 138 volných místo pro Rokycany a okolí
Pomocník oddělení výseku (výroba krabiček na léky)

Náplň práce: vytrhávání okrajů vysekaných archů, příprava palet pro výsek pro stroje, vytažení palet od stroje, příprava vytrhaných palet pro lepicí oddělení, označení paletovacím lístkem Požadujeme: zkušenosti z výroby výhodou, ochota pracovat na ...

Účetní

Požadujeme: praxe v oboru podmínkou Nabízíme: odměny dle odvedené práce a praxe, pouze zkrácený úvazek 20 hod. týdně Práce vyhrazena pro OZP.
Rokycany

Pracovník/pracovnice v sociálních službách - osobní asisten/ka

ŘP sk.B, flexibilita, empatie, kvalifikační kurz pro pracovníka v sociálních službách výhodou

Uklízeč/ka

Pracovní poměr , DPČ, DPP na dobu určitou zástup za nemoc. Požadujeme: pracovitost a spolehlivost.

Prodavač/prodavačka

Možnost zkráceného úvazku 16-40 hod./týdně Mzda uvedena při plném úvazku. Místo výkonu práce v Rokycanech bude ještě stanoveno. Prosíme zaslat životopis na e-mail: petra.kresadlova@adra.cz Jobmatch
Rokycany

Pomocný skladník/skladnice

Rokycany