Hmotná nouze Rakovník

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Rakovník,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

nábř. T. G. Masaryka 2473, Rakovník II, 269 24 Rakovník

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Rakovníku zajišťuje následující služby

Úřad práce Rakovník - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Rakovník - Hmotná nouze na adrese nábř. T. G. Masaryka 2473, Rakovník II, 269 24 Rakovník, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Rakovník

Celkem nalezeno 171 volných místo pro Rakovník a okolí
Řidič / řidička vnitrostátní kamionové dopravy - HPP, STÁLÉ TRASY

Přeprava nákladu. Více na www.anexia.cz Volné místo řidič / řidička vnitrostátní kamionové dopravy - hpp, stálé trasy pro lokalitu Rakovník.
Rakovník

Řidič / řidička mezinárodní kamionové dopravy - HPP

Převoz nákladu. Více na www.anexia.cz Volné místo řidič / řidička mezinárodní kamionové dopravy - hpp pro lokalitu Rakovník.
Rakovník

Prodavač/ka podnikové prodejny

Požadavky: praxe v oboru, zdravotní průkaz. Nabízíme: 5 týdnů dovolené. Kontakt: e-mailem personalni@accom.cz nebo telefonicky 235364871, 601386273. Volné místo prodavač/ka podnikové prodejny pro lokalitu Rakovník.
Rakovník

Pracovník/pracovnice call centra

Náplň práce: telefonické kontaktování nových i stávajících zákazníků, administrativní práce. Požadavky: znalost práce na PC, komunikativnost, samostatnost. Kontakt: p. René Chudík na tel. 792308602 si domluvit schůzku nebo posílat životopisy na ...
Rakovník

Řidič/řidička autobusů - brigáda

Místo výkonu práce: Rakovník Požadavky: ŘP sk. D + profesní průkaz, psychotesty, trestní bezúhonnost Turnusové služby, přeprava osob. Více na www.anexia.cz Volné místo řidič/řidička autobusů - brigáda pro lokalitu Rakovník.
Rakovník

Stroj. dělník - obsluha lisu - seřizovač

Náplň práce: obsluha lisovací soupravy, měřící a kontrolní činnost na dílech, seřizování lisu, práce s programem přes PC, základní údržba stroje - mazání, administrativní činnost - vypisování záznamů a formulářů, manipulace s díly v paletách, úklid ...
Rakovník