Volná místa Rájec-Jestřebí

Pro práci Rájec-Jestřebí není žádné volné místo, nalezeno 87 nabídek práce v okolí
zobrazuji 85 - 87
Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Náplň práce: montáž součástí a elektrických a elektronických zařízení, nastavení, vyrovnávání a připevňování jednotek k montážním skupinám a podskupinám s použitím ručních nebo ...

Operátor elektrotechnické výroby tř.0

Práce na zaučení - drobné montážní práce při výrobě elektrotechnických zařízení. Praxe není podmínkou. 100% zdravotní stav. Schopnost práce ve stoje po celou směnu. Bez omezení ...

traktorista

Požadujeme platný řidičský průkaz T (na traktor), ŘP na řízení nákladního automobilu výhodou. Zaměstnanecké výhody: stravování. První kontakt možný osobně v pracovní dny v čase ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Rájec-Jestřebí nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Rájec-Jestřebí můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Rájec-Jestřebí jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.