Volná místa Přibyslav

Pro práci Přibyslav není žádné volné místo, nalezeno 51 nabídek práce v okolí
zobrazuji 43 - 51
obsluha CNC stroje

ZmK Požadavky: min. základní vzdělání, znalost práce na CNC obráběcích strojích s řídicím systémem CNC výhodou, základní znalost práce s PC, 3 směnný provoz Popis práce: 2D a 3D ...

svářeč kovů

ZmK Požadavky: dobrý zdravotní stav (práve v riziku, fyzicky náročná práce), 3 směnný provoz Popis práce: svařování, navařování, pájení součástí a konstrukcí z kovových materiálů ...

dělníci v oblasti výstavby budov

ZmK ŘPB výhodou první kontakt e-mailem nebo telefonicky

*ZDRAVOTNÍ SESTRA - PRÁCE NA PLNÝ ÚVAZEK

Zdravotní sestra do ordinace praktické lékařky - práce na plný úvazek, - nástup od 1.5. či od 1.6.2024, - plat 30 000 Kč hrubého + příspěvek na stravné.

Řidič - strojník pozemních strojů

Požadujeme: - strojní průkaz - praxe v oboru výhodou První kontakt telefonicky: 8.00 - 18.00 hodin.
Polná

Lesní dělník

Náplň práce: práce s motorovou řetězovou pilou, obsluha traktoru a řezání na pásové pile. První kontakt e-mailem.
Polná

stavební dělník

Osobní kontakt možný každé pondělí 17-18 hodin.

Řidič/ka sklápěčky

Požadujeme: - řidičský průkaz sk. C - výhodou praxe v oboru První kontakt telefonicky: 8.00 - 18.00 hodin.
Polná

Požadujeme: - řidičský průkaz sk. C - praxe v oboru výhodou První kontakt telefonicky: 8.00 - 18.00 hodin.
Polná

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Přibyslav nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Přibyslav můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Přibyslav jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.