Hmotná nouze Přeštice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Přeštice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

Husova 760, 334 01 Přeštice

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Přešticích zajišťuje následující služby

Úřad práce Přeštice - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Přeštice - Hmotná nouze na adrese Husova 760, 334 01 Přeštice, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Přeštice

Celkem nalezeno 211 volných místo pro Přeštice a okolí
montážní dělníci elektronických zařízení

operátor/ka výrobní linky, pracovní doba 07:00-15:30, stravenky, 5 týdnů dovolené, bonusy za výkon, docházku, věrnostní, vánoční. nástup ihned Volné místo montážní dělníci elektronických zařízení pro lokalitu Přeštice.
Přeštice

mzdový/á účetní

Požadavky: středoškolské vzdělání ekonomického směru, zpracování mezd, pojištění, vedení účetnictví SVJ, práce na PC. Uvedená mzda je po úspěšném zapracování, jedná o zástup za MD. Volné místo mzdový/á účetní pro lokalitu Přeštice.
Přeštice

skladník/nice

Požadavky: vyučen,výpis z rejsříku trestů, pracovitost a komunikativnost, průkaz VZV a znalost staveb. materiálu výhodou. Volné místo skladník/nice pro lokalitu Přeštice.
Přeštice

manipulační dělníci ve výrobě

Jedná se o kompletační práce (práce v sedě) dvousměnný provoz, práce na plný či zkrácený úvazek na hlavní pracovní poměr nebo na dohodu o provedení práce, nástup možný ihned, práce vhodná zejména pro ženy, požadujeme odpovědný přístup k plnění ...
Přeštice

uklízeč/ka výrobních prostor

Pracovní náplň: běžný úklid pracovišť, obytných místností, a dopravních prostředků, čištění všech typů oken včetně jejich rozebírání. Požadujeme: ochotu pracovat ve 2směnném provoz (ranní směna 4:30-12:30 odpolední směna 12:30 – 19:30) Nabízíme: 13. ...
Přeštice

pracovník/pracovnice ve výrobě

Nabízíme: velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem, 13. mzda, pravidelný roční nárůst mezd, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění, dotaci na stravování a další finanční benefity firmy, možnost dalšího vzdělávání a ...
Přeštice