Volná místa Předslav

Pro práci Předslav není žádné volné místo, nalezeno 69 nabídek práce v okolí
zobrazuji 57 - 69
Stavební a provozní řemeslníci

Náplň práce: přírpava pracoviště, montáž, stavební a řemeslné práce Požadavky: spolehlivost, pečlivost, přesnost, znalost elektro - výhodou. výkresové dokumentace výhodou, ...

odborný asistent mezinárodního obchodu

ZPRACOVATEL MASA

Středně těžká práce v chladu, ve stoje, zvedání břemen, zručnost, rychlost, odpovědnost KONTAKT: personální oddělení - 376 353 382

ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ NÁKLADNÍ DOPRAVY

Řidičský průkaz skupiny B, C, profesní průkaz Osobní kontakt sjednat telefonicky nebo emailem: Dvořáková Petra 725 557 250, dvorakova@level-cz.com

Technici elektronici

Řidič C+E

Přeprava po ČR, každý den doma, víkendy volné

DĚLNÍK POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY U ZPRACOVÁNÍ MASA

Pro naši provozovnu přijmeme pracovníky pro zpracování masa a masných výrobků. POŽADAVKY: vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, praxe - výhodou MZDA: dle výkonu a ...

ZÁMEČNÍK

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: firemní stravování

POMOCNÝ DĚLNÍK DO VÝROBY

NÁPLŇ PRÁCE: výroba atypického bednění pro výrobu prefabrikátů ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: firemní stravování

SVÁŘEČ

Učitelé na 1. stupni základních škol

Ošetřovatel/-ka králíků

Samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost, časouvou flexibilitu, ochota učit se, kladný přístup ke zvířatům. Prvotní kontakt zaměstnavatele: - emailem: kokorov@rabbit.cz ...
Žinkovy

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Předslav nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Předslav můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Předslav jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.