Státní sociální podpora Praha západ úřední hodiny

Úřední hodiny Státní sociální podpora Praha západ,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Dobrovského 1278/25, Holešovice, 170 00 Praha 7

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem žádostí a pozvaní)

Úřad práce Praha západ - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Praha západ

Celkem nalezeno 1624 volných místo pro Praha západ a okolí
operátor výroby

-první kontakt se zaměstnavatelem: Ing.Tereza šístek,Tereza.sistek@meteringservices.cz -jedná se manuální práci, zejména o kompletaci elektronických zařízení, znalost češtiny není nutná,pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení

prodavač-specialista na vodní sporty

-první kontakt se zaměstnavatelem: Jaroslav Antoň,774791444,antonmcsup.cz -prodej náčiní na vodní sporty, japonská komunita zaměstnanecké výhody:příspěvek na dopravu, zajištění ubytování

Pomocní pracovníci obchodního provozu

-první kontakt: Duc Hung Do, telefonicky každý pátek 14-18hod, 774885979 -znalost vietnamského jazyka výhodou, schopnost pracovat pod tlakem, zvedání břemena nad 20 kg

kuchař/pomocný kuchař/pizzař

první kontakt emailem: mlynskydomov@seznam.cz; strava zdarma

Asistent prodeje

Náplň práce: aktivní prodej, komunikace se zákazníkem, práce na PC, starost o chod prodejny Požadavky: dobrá schopnost komunikace, časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, dobrá orientace na zákazníka Nabízíme: Nákup na zaměstnaneckou slevu, ...

pomocné stavební práce