Státní sociální podpora Praha západ

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Praha západ,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Dobrovského 1278/25, Holešovice, 170 00 Praha 7

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce zajišťuje následující služby

Úřad práce Praha západ - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Praha západ - Státní sociální podpora na adrese Dobrovského 1278/25, Holešovice, 170 00 Praha 7, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Praha západ

Celkem nalezeno 1561 volných místo pro Praha západ a okolí
Ruční baliči

Volné místo pro ruční baliči lokalitu Zbuzany.
Zbuzany

Všeobecní administrativní pracovníci

požadujeme výborný ústní i písemný projev v českém jazyce Volné místo všeobecní administrativní pracovníci pro lokalitu Zbuzany.
Zbuzany

dělník pro výrobu plastových oken a dveří

požadujeme: komunikační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu, dobrou technickou průpravu, praxe ve výrobní činnosti vítána. Nabízíme : zázemí dlouhodobé stabilní firmy, zaškolení, mzda dle dosažených výsledků Volné místo dělník pro ...
Zbuzany

vedoucí expedient

min.vyučení OU, pečlivost, organizační schopnosti, samostatnost, ŘP sk.B+E, VZV výhodou, časová flexibilita Volné místo vedoucí expedient pro lokalitu Zbuzany.
Zbuzany

směnový vedoucí

Náplň práce: aktivní prodej, komunikace se zákazníkem, práce na PC, starost o chod prodejny Požadavky: dobrá schopnost komunikace, časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, dobrá orientace na zákazníka Volné místo směnový vedoucí pro lokalitu ...
Ořech

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

ŘP sk.B, drobná údržba pro klienty SD Ořech, sekání trávy, zajištění dopravy a pomoc při přepravě klienta, nákupy Volné místo pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor pro lokalitu Ořech.
Ořech