Hmotná nouze Praha západ

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Praha západ,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Dobrovského 1278/25, Holešovice, 170 00 Praha 7

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce zajišťuje následující služby

Úřad práce Praha západ - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Praha západ - Hmotná nouze na adrese Dobrovského 1278/25, Holešovice, 170 00 Praha 7, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Praha západ

Celkem nalezeno 1566 volných místo pro Praha západ a okolí
Všeobecní administrativní pracovníci

požadujeme výborný ústní i písemný projev v českém jazyce Volné místo všeobecní administrativní pracovníci pro lokalitu Zbuzany.
Zbuzany

Ruční baliči

Volné místo pro ruční baliči lokalitu Zbuzany.
Zbuzany

vedoucí expedient

min.vyučení OU, pečlivost, organizační schopnosti, samostatnost, ŘP sk.B+E, VZV výhodou, časová flexibilita Volné místo vedoucí expedient pro lokalitu Zbuzany.
Zbuzany

dělník pro výrobu plastových oken a dveří

požadujeme: komunikační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu, dobrou technickou průpravu, praxe ve výrobní činnosti vítána. Nabízíme : zázemí dlouhodobé stabilní firmy, zaškolení, mzda dle dosažených výsledků Volné místo dělník pro ...
Zbuzany

směnový vedoucí

Náplň práce: aktivní prodej, komunikace se zákazníkem, práce na PC, starost o chod prodejny Požadavky: dobrá schopnost komunikace, časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, dobrá orientace na zákazníka Volné místo směnový vedoucí pro lokalitu ...
Ořech

Elektrotechnici a technici energetici

hledáme zaměstnance do servisního týmu pro zdvižné zařízení, požadujeme elektrotechnické vzdělání, náplň práce je v terénu (Praha), provádění servisních zásahů, uchazeče zaškolíme a zaučíme Volné místo elektrotechnici a technici energetici pro ...
Ořech