Strojní projektant

Kontakty
zaměstnavatel: CB&I s.r.o.
pracoviště: Holandská 874, 63900
mzda: od 55000 do 68000
Popis pozice
VŠ v oblasti strojního inženýrství, plynulá angličtina. Zkušenost s normami ASME BPV Code, API, TEMA. Znalost technických náležitostí tlakových nádob.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Volná místa v okolí Brno

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

První kontakt telefonicky. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

architekt/projektant

První kontakt e-mailem. Požadavky: znalost práce v AutoCAD, programu pro 3D modelování a tvorbu ...

Kadeřník/ce

způsobilost vykonávat kadeřnické úkony Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Investment Operations Officer

První kontakt e-mailem. Následující je vítáno: - pokročilá znalost anglického jazyka - předchozí ...

Dělník v textilní výrobě

pomocné, přípravné, obslužné a manipulační práce v textilní výrobě 5 týdnů dovolené, příspěvek na ...

volná místa Brno