Truhláři

Kontakty
zaměstnavatel: BML STAVBA spol. s r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 23640
Popis pozice
Kontakt: e-mail: kristyna@manete.cz

Upřesňující informac): Jedná se o všeobecné truhlářské práce
Požadujeme dobrý zdravotní stav, bezúhonnost a dovednosti v truhlařině. Tato dovednost bude prověřena při výběrovém řízení.
Dále požadujeme ochotu pracovat po celé České republice dle zakázek na základě cestovních příkazů.

Volná místa v okolí Praha

Vývojáři softwaru

Kontakt:cz-fmoracleimmigration@kpmg.cz Upřesňující informace: požadované vzd..lání v oblasti vývoje ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Vhodné i pro občany z Ukrajiny s přidělenou dočasnou ochranou.
Praha

Pomocní dělníci ve výrobě

Upřesňující údaje: - fyzická manipulace se zbožím - pomocné práce podle pokynů nadřízeného ...

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

KONTAKT : Huseynov Hasan, e-mail: huseynov69@hotmail.com; muzeumuzeum@seznam.cz; tel - 776 890 040 ...
Praha

volná místa Praha