Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Kontakty
zaměstnavatel: Chedli Charfeddine
pracoviště: Kunčická 28, 19014
mzda: od 18900
Popis pozice
Kontakt:tel.: 770 664 465
Upřesňující informace:
Požadujeme profesionální práci v kebabu, arabský jazyk - rodilý mluvčí

Volná místa v okolí Praha 9

Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakt: Bureš František tel. 608 268 924, e-mail: universal.bures@seznam.cz

skladníci - nákup materiálu

Kontakt: Budilová Marie, tel.: 222729338 od 7:00 do 15:00, e-mail: a-z@centrum.cz znalost ...

Pomocní skladníci

KONTAKT : OLENA RAMYSHEVA, tel.: 774 444 131, e-mail: baubusinesscz@gmail.cz VOLAT PO-PÁ - 10-17h

programátoři

Kontakt:tel.: 602 248 442, e-mail: ifno@dopravnisystemy.cz Upřesňující ...

Řidič kamiónu

KONTAKT : Tadevosyan Argam, tel.: 725 809 809, argam@seznam.cz

lékaři anesteziolog, gynekolog

Kontakt: Stránský Zdeněk MUDr., tel.: 704 394 270, e-mail: hr@porodnicevysocany.cz, osobně na ...

volná místa Praha 9