Letecký mechanici

Kontakty
zaměstnavatel: Czech Airlines Technics, a.s.
pracoviště: Jana Kašpara 1069, 16100
mzda: od 25000 do 40000
Popis pozice
Kontakt:e-mail: jobs@csatechnics.com
Upřesňující informace:
Prac. náplň:
- Zajišťovat pravidelnou údržbu i velké revize letadel
- Provádět demontáž a montáž letadlových celků
- Přezkušovat systémy letadel
- Zkoušet a seřizovat letadlové celky
- Provádět zástavby a modifikace
- Provádět identifikace a odstraňovat závady
Požadavky:
- základní vzdělání, případně jiné vzdělání technického zaměření
- dobrý zdravotní stav
- znalost Aj
- předchozí zkušenost jako letecký mechanik

Zaměst.výhody:
Dovolená 5 týdnů, příspěvky na stravování a parkování, penzijní připojištění, kurzy AJ, masáže na pracovišti, možnost Multisport karty apod.

Volná místa v okolí Praha 6

Farmaceutičtí asistenti pod odoborným dohledem

Farmaceutické vzdělání obor Farmaceutický asistent nebo vyšší

Pedagogové - rodilý mluvčí AJ

Pedagogové - rodilý mluvčí AJ s pedagogickým vzděláním

Pracovník ostrahy na promo akcích

- ruština a čeština

Pomocní manipulační pracovníci v dopravě

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Pomocné kuchařské práce v indické restauraci - základní znalost indické kuchyně výhodou. 2 roky ...

Prodavači

volná místa Praha 6