Ostatní pracovníci v oblasti prodeje

Kontakty
zaměstnavatel: Raguza spol. s r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 19700
Popis pozice
Prvotní kontakt: ALEKSANDAR STAMENOVIČ - e-mail: singidunum.s@seznam.cz

Samostatný prodej zboží.

Zkušenost s profesí prodavače a dovednost prodeje podmínkou (bude prověřeno při osobním pohovoru).

Prozákaznický přístup (bude prověřeno při osobním pohovoru).

Anglický / Ruský/ Srbský jazyk výhodou.

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Vhodné i pro občany z Ukrajiny s přidělenou dočasnou ochranou. KONTAKT : VASYL BILAN, tel.: 776 ...
Praha

Obchodní zástupci

Aktivní znalost RJ (slovem i písmem), Aj a další jazyk výhodou. Komunikace se zákazníky, znalosti ...
Praha

Řidiči skupiny C

Kontakt: e-mail: radoprava@seznam.cz
Praha

strojník stavební mechanizace

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Chroustovský Stanislav, e-mail: bestquest@email.cz
Praha

Svářeči

Kontakt: tel.: 775381003, e-mail: cendulka2003@seznam.cz Znalost výkresové a technické ...
Praha

Praha

volná místa Praha