Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: WAST - WORD s.r.o.
pracoviště: Orebitská 616, 13000
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 20000
Popis pozice
Kontakt:wast-word@email.cz
Upřesňující informace:
Všeobecní administrativní pracovníci vykonávají různé kancelářské a administrativní činnosti podle stanovených postupů: evidence, příprava, třídění, klasifikace a ukládání informací; příprava jednoduchých zpráv a korespondence; zodpovídání telefonických a elektronických dotazů a jejich předávání kompetentním osobám.

Volná místa v okolí Praha 3

stavební architekti - rekonstrukce historických budov, design interiérů

Kontakt:e-mail: mzdy@hronekservis.cz Upřesňující informace: architektonická praxe v oboru ...

Pomocní skladníci

Požadujeme: Znalost ČJ ( min. .1-.2) + AJ nebo RJ (konverzační); uživatelská znalost práce s PC, ...

Uklízeči a pomocníci

Kontakt:604 445 108/Út-Čr od 11-14hod

Ostatní uklízeči a pomocníci

Kontakt:tel.: 777 220 989/ od 10.00-16.00hod

Pekař / Pekařka

Zaměstnavatel může také zaškolit

Číšník / Servírka

volná místa Praha 3