VETERINÁRNÍ LÉKAŘ / LÉKAŘKA

Kontakty
zaměstnavatel: VET-KLINIKA s.r.o.
pracoviště: Pražská třída 94, 50004
mzda: od 30000
Popis pozice
- Dále požadujeme: empatické, příjemné a profesionální vystupování, loajalitu k firmě, samostatný a zodpovědný přístup a vysokou profesionální kvalitu.
- Dále nabízíme: moderně vybavené pracoviště se zázemím, pravidelná pracovní doba bez nočních pohotovostních služeb, volné víkendy, umožnění specializace na posuzování dědičných ortopedických vad, spolupracujeme se špičkovými odborníky v oboru (kardiologie, ortopedie - artroskopie, dermatologie).

Volná místa v okolí Hradec Králové

MANIKÉŘI / PEDIKÉŘI

Kontaktovat e-mailem, telefonicky každé pondělí mezi 8:00 - 12:00

OBSLUHA POLOAUTOMATICKÉHO, AUTOMATICKÉHO KOVOOBRÁBĚCÍHO STROJE

Náplň práce: obsluha soustruženého stroje, údržba stroje, kontrola vyráběných kusů, výměna ...

POMOCNÝ KUCHAŘ / KUCHAŘKA

Preferujeme uchazeče se znalostí asijské kuchyně

Náplň práce: kuchařské práce, příprava asijských pokrmů

MANIKÉR / MANIKÉRKA PEDIKÉR / PEDIKÉRKA

KADEŘNÍK / KADEŘNICE

volná místa Hradec Králové