ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Kontakty
zaměstnavatel: Roman Tvrz
pracoviště: Dalešice 62, 67554
mzda: od 20000
Popis pozice
Nástup možný ihned.
Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně.
Směny: 1. týden - ST, ČT
2. týden - PO, ÚT, PÁ, SO, NE

Volná místa v okolí Dalešice

TECHNIK PŘÍPRAVY A REALIZACE STAVEB

Do naší zavedené prosperující stavební firmy hledáme uchazeče na pozici technik přípravy a ...
Hrotovice

ŘIDIČ, STROJNÍK

Do naší zavedené prosperující stavební firmy hledáme uchazeče na pozici řidič, strojník. -obsluha a ...
Hrotovice

Prodavači v prodejnách

výhodou znalost vietnamštiny

KUCHAŘ (M/Ž)

Nástup možný ihned nebo dle domluvy, krátký/dlouhý týden, požadována praxe v oboru.

Truhlář/ka

Jedná se o výrobu schodišť v truhlářské dílně. Uchazeče bez zkušeností zaučíme.

ŠVADLENA / ŠIČKA

Šití sportovních outdoorových oděvů, mikin, bund, trik. Práce vhodná také na domácí šití, pokud ...

volná místa Dalešice