Lektor/ka anglického jazyka

Kontakty
zaměstnavatel: Ing. et Bc. Lenka Štichauerová
pracoviště: Malé náměstí 107, 33701
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
mzda: od 300
Popis pozice
Lektor/ka pro firemní kurz anglického jazyka. Rozvrh výuky bude upřesněn.
Požadujeme certifikát nebo jazykovou zkoušku úrovně minimálně C1. V případě zájmu pošlete, prosím, životopis na hr@vzdelavanimetis.eu. Do předmětu e-mailu uveďte "Výuka AJ Rokycany".

Volná místa v okolí Rokycany

Obchodní zástupci

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - Junior - jednání se stávající klientelou, aktivní získávání nových klientů a ...

Traktorista - krmivář v živočišné výrobě

Požadujeme: řidičský průkaz na traktor Nabízíme: stravenky nebo podnikové stravování, prémie, ...

Dělník/dělnice v plastikářské výrobě

Zaměstnanec vykonává práci v provozní hale-lisovně plastů, kde odebírá výrobky/výlisky od ...

Kuchař/ka

Nabízíme: příspěvek na dovolenou a obědy, 25 dnů dovolené, osobní příplatek

Operátor výroby pro opravu a výrobu palet

Odměny za výkonnost, obědy zdarma, přátelský kolektiv

svářeč

volná místa Rokycany