Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: Vodafone Czech Republic a.s.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 70000
Popis pozice
Kontakt:e-mail: adenglund@deloittece.com
Upřesňující informace:
Schopnost návrh.., vývoje a managementu komplexních bezpečnostních systémů
• Velmi dobrá znalost firewalllů PKI, TCP/IP, Juniper, F5, nCircle, DLP, GSM technologií
• Analytické myšlení
• Velmi dobrá znalost hodnocení rizik, risk managementu a bezpe..nostních zásad
• Schopnost rychlého řešení bezpečnostních problémů pod tlakem a jejich analýza
• Profesionalita a schopnost podávat vynikající výkon v napjatých termínech

Volná místa v okolí Praha

Řidič nákladních vozidel skupiny C, C+E

Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: e-mail: andrijhryhorchak1918@mail.ruz
Praha

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Kontakt: tel.: 777425774 kdy: 10-14 hodin, e-mail: sotac@seznam.cz zaměstnavatel je ochoten ...
Praha

Systémoví analytici

Kontakt: e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com Požadujeme minimálně vysokoškolské vzdělání. ...
Praha

Senior Software Developer

VŠ bakalář technického směru, nejlépe IT praxe min rok na pozici Team Lead znalosti C ++ v ...
Praha

Praha

volná místa Praha