Skladový manipulant

Kontakty
zaměstnavatel: Koritensky a.s.
pracoviště: Zlatá stezka 138, 38301
mzda: od 23400
Popis pozice
Pracovní pozice je spojena s častými služebními cestami v ČR i zahraničí.
Ubytování a dopravu do zaměstnání hradí zaměstnavatel.
Cestovní náhrady jsou hrazeny zaměstnavatelem
Schůzku nutno domluvit telefonicky předem.
Kontakt: tel. nebo e-mailem - Juřica Daniel, tel.: 602180033, e-mail: djurica@koritensky.cz

Volná místa v okolí Záblatí

Řidič nákladní dopravy

Řidičský průkaz skupiny C+E, profesní průkaz, průkaz ADR (není podmínkou) Kontakt: Klement Tomáš, ...

Manipulační dělník ve výrobě

Manipulace s železem Kontakt: Stan Nataliya, e-mail: vsnsprace@seznam.cz, 774441977

Montážní dělník elektrických a energetických zařízení

Možnost zaučení. Kontakt: e-mailem nebo telefonicky - Fidler Zdeněk, tel.: 722 031 710, e-mail: ...

Zedník

Kontakt: e-mailem nebo telefonicky - Fidler Zdeněk, tel.: 722 031 710, e-mail: info@plot-team.cz

Svářeč

Možnost zaučení. První kontakt: telefonicky - Hrubec Jan, tel.: 606634112

Montážní dělník/obsluha strojů

Požadavky: možnost pracovat na 3 směny, gramotnost (znalost psaní a čtení) dobrý zdravotní stav - ...

volná místa Záblatí