Sr Enterprise Architect

Kontakty
zaměstnavatel: Honeywell, spol. s r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 80000
Popis pozice
Kontakt:, e-mail: Jana.Potrusilova@Honeywell.com
Popis:
- návrh informační infrastruktury a řešení
-spolupráce s IT partnery a obchodními a´partnery na návrhu infrastruktury
-poskytovat vedení a konzultace v oblasti technických standardů

Následující zkušenosti a praxe uchazeče jsou vítány:
- bakalářský titul v oblasti informačních technologií
- 10 let zkušeností v oblasti informačních technologií
- letité zkušenosti v oblasti návrhu infrastruktury
- zkušenost s následujícími nástoji: VMWare, Windows, Linux O/S, Database, hybridní cloud

Volná místa v okolí Praha

Specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy

Kontakt: e-mail: martina.tumova@generali.com Zkušenost práce během 2-3 let v oboru Finance. ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : MYKHAILO DASH, tel.: 774 319 242, e-mail: ...
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

Kontakt:tel.: 776 383 333/ Po - Čt 9.00-11.00hod
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

RJ, AJ– aktivní (další jazyk výhodou), znalosti programů Word, Excell, internet, dobré komunikační ...
Praha

Řidiči C+E

Řidič kamionu ŘP skupiny C+E
Praha

volná místa Praha