Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Kontakty
zaměstnavatel: SOFLY invest s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 19700
Popis pozice
Místo výkonu práce: Praha
Kontaktní osoba: Bogutska Galyna, e-mail: h.bohutska1@seznam.cz

Upřesňující informace:
Zaměstnavatel ověří kvalifikovanost zájemce v rámci interního přijímacího řízení.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, pracovitost, ochotu plnit zadané úkoly, samostatnost, týmovou práci.

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

BOHDAN HOPKO, tel.: +420 608 935 833, e-mail: ola-k@seznam.cz VOLAT PO-ST 9-12h Vhodné i pro ...
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT : VASYL DRULYAK, tel.: VOLAT - 776 516 408
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Praha

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Kontakt: tel.: 777 664 920
Praha

Kontakt: e-mail: jachjajev.charun@gmail.com Počáteční a dokončovací práce, ruský jazyk ...
Praha

volná místa Praha