Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakty
zaměstnavatel: KARTEL House s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 17900
Popis pozice
BOHDAN HOPKO, tel.: +420 608 935 833, e-mail: ola-k@seznam.cz
VOLAT PO-ST 9-12h

Vhodné i pro občany z Ukrajiny s přidělenou dočasnou ochranou.

Volná místa v okolí Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Praha

AD DevOps Engineer Senior

Kontakt:martina.dinicova@nn.cz Upřesňující informace: Tyto požadavky jsou vítány: zkušenost na ...
Praha

MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT : VASYL DRULYAK, tel.: VOLAT - 776 516 408
Praha

KONTAKT : MYKOLA SHUSHMAN, tel.: 608 206 353, e-mail: yanostav@seznam.cz
Praha

Kontakt: e-mail: jachjajev.charun@gmail.com Počáteční a dokončovací práce, ruský jazyk ...
Praha

volná místa Praha