Pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: Ilusanet plus s.r.o.
pracoviště: Mozartova 942, 15000
mzda: od 22800
Popis pozice
Kontakt:email:b.bicistova@seznam.cz
Upřesňující informace:
Požadujeme předchozí praxi v provozu indické nebo bengálské kuchyně v délce trvání nejméně 1 rok .
Zaměst.výhody:- stravování zdarma, příspěvek na bydlení.

Volná místa v okolí Praha 5

Senior Scrum Master

Kontakt:e-mail: jana.valova.ext@siemens.com Upřesňující informace: Budete se věnovat: " vedení, ...

Tester Softwaru

Kontakt:office@sharry.tech

Šéfkuchař/ šéfkuchařka

Kontakt:reditelka@zss-zbraslav.cz, tel.:737 460 620 /8 - 14 hod nebo osobně na adrese:U Lékárny ...

Pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci autoservisu

Samostatní kuchaři

Kontakt:tel.: 296 799 527 od 10.00-16.00h Upřesňující informace: Specializace na asijskou kuchyni.

Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakt:emailem: Promagdental@gmail.com Upřesňující informace: Jazykové znalosti čeština C1, ...

volná místa Praha 5