DĚLNÍCI PŘI ZPRACOVÁNÍ MASA

Kontakty
zaměstnavatel: VETAMIX s.r.o.
pracoviště: Dolany 42, 33901
mzda: od 21600 do 55000
Popis pozice
Pro naši provozovnu přijmeme dělníka do výroby pro zpracovnání masa.
Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, chuť učit se novým věcem. Nabízíme: zázemí prosperující perspektivní firmy, odpovídající platové ohodnocení, závodní stravování, odběr vlastních výrobků, firemní oblečení včetně pracovních pomůcek. Zájemci o práci kontaktujte nás na blochova@masobrejcha.cz.

Volná místa v okolí Dolany

Stájník, dojič

Povolení k zaměstnání dle § 97 písm. d).

Zpracovatel masa

Středně těžká práce v chladu, ve stoje, zvedání břemen, zručnost, rychlost, odpovědnost

OPERÁTOR VÝROBY

VAŠE ÚKOLY: obsluha zařízení k výrobě brýlových čoček, příprava a kontrola zakázek, manipulace s ...

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK VÝROBKŮ Z KOVU

KONTAKT: Kollross Radek, e-mail: radek.kollross@seznam.cz, tel.: 776 599 050

Stavební a provozní řemeslníci

Náplň práce: přírpava pracoviště, montáž, stavební a řemeslné práce Požadavky: spolehlivost, ...

volná místa Dolany