Pedagog volného času, tlumočník, výuka českého jazyka

Kontakty
zaměstnavatel: Středisko volného času RADOVÁNEK
pracoviště: Plzeň, Plzeň
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Dohoda o pracovní činnosti
mzda: od 12000 do 12900
Popis pozice
Znalost ukrajinského jazyka, rodilý mluvčí čekého jazyka nebo znalost českého jazyka v úrovni B2 CEFFR.

Volná místa v okolí Plzeň

Skladník

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na: lenka.kratochvilova@mauriceward.com

Řidič traktoru

Řidičské oprávnění skupiny T minimum.
Plzeň

účetní

Znalost účetnictví včetně závěrek, podklady pro audit, mzdové účetnictví, personalistika, daňová ...

PHP Vývojář se znalostí ukrajinštiny

Požadujeme znalost ukrajinského jazyka, další pomaturitní studium (alespoň několik semestrů na ...

Řidič dodávky pro rozvoz paletových zásilek v Plzeňském a Karlovarském kraji s d

Řidič B nebo B+E

Životopisy prosíme předem na: psotiakova@marontg.cz Distribuce zboží smluvním partnerům na ...

volná místa Plzeň