Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: CA CZ, s.r.o.
pracoviště: V parku 2343, 14800
mzda: od 30000
Popis pozice
Kontakt:hlasenkavolnehomista@gmail.com

Angličtina na úrovni rodilý mluvčí výhodou. Bakalářské vzdělání v oblasti informačních systémů. Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis s motivační dopis e-mailem na adresu hlasenkavolnehomista@gmail.com

Volná místa v okolí Praha 4

Pomocní kuchaři

Kontakt: e-mail: klimova@slavojvysehrad.cz, tel.: 603836169 - 8-11 hodin

Psychologové

POVOLENÍ K ZAMĚSTNÁNÍ §97 d) Kontakt: tel.: +420728818715, e-mail: anna.pastorkova@stimcare.cz> ...

Manikéři a pedikéři

Kontakt: Nguyenová Huyen, e-mail: nailounge.prace@seznam.cz, osobně na pobočce Nailounge na adrese ...

mechanik

POVOLENÍ K ZAMĚSTNÁNÍ dle §97 d) Kontakt: e-mail: radek.klimes@triumphmoto.cz

Číšníci a servírky

zahradník/zahradnice s řičským průkazem sk. B

Kontakt: tel.: 606 222 578 Jazykové požadavky - v případě cizince-musí uměz dobře český jazyk ŘP ...

volná místa Praha 4