Design Engineer

Kontakty
zaměstnavatel: Daikin Industries Czech Republic s.r.o.
pracoviště: U Nové Hospody 1155, 30100
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 34000 do 45000
Popis pozice
Požadavky:
- Výborné komunikační a organizační dovednosti
- Odolnost vůči stresu
- Vysoké pracovní nasazení
- Znalost anglického jazyka výhodou
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, Kafeterie Benefit Plus, bezplatné jazykové kurzy.

Volná místa v okolí Plzeň

Prodavač/ka / výpomoc v obchodě

Znalost vietnamského jazyka pro komunikaci se zaměstnavatelem výhodou.

Pokladní

Obsluha pokladny ve fast foodu.
Plzeň

Všeobecní administrativní pracovníci

Životopis předem na e-mail: irynasavka@seznam.cz Požadavky: - Znalost ukrajinštiny pro komunikaci ...

Řidič kamionu pro pravidelné denní přepravy v Plzeňském kraji, s denním návrat

Všeobecná sestra

Prosíme životopis předm na e-mail: jana.koverdynska@bbraun.com Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů ...

fakturantka

VM rezervováno pro klienty Záruky pro mladé v PLK

volná místa Plzeň