Dispečer/ka spedice

Kontakty
zaměstnavatel: LogEx logistics s.r.o.
pracoviště: Koněvova 2660, 13000
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 24000 do 50000
Popis pozice
Společnost LogEx logistics s.r.o., stabilní a stále rozvíjející se přepravní společnosti, která je jednou z největších společností na našem trhu,
hledá kolegu/kolegyni na pozici Dispečer/speditér.

Co vás čeká
o Práce v týmu cca 8-12 dispečerů
o Péče o klienty - zajišťování vozové kapacity, cenotvorba, komunikace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
o Ideální je znalost angličtiny nebo němčiny, ale není podmínkou, znalost spedičních databanek, případně naučíme. Čeština na komunikativní úrovni.
o Zkušenost se spedicí nebo dopravou výhodou
o Praxe na pozici speditéra výhodou, práce na PC

Výhodou bude, pokud budete umět
o Povídat si s lidmi, pomáhat jim hledat řešení
o Další světový jazyk
o Znalost odborné zahraniční databanky, Transporeon. Zejména zde nabízíme velmi atraktivní výdělek

Co vám můžeme nabídnout
o Prima tým s lidskou firemní kulturou.
o Práci na pobočce v Praze
o Kariérní růst na pozici vedoucího dispečinku pokud máte praxi a nebo ji získáte u nás.
o Jistotu práce na HPP
o Podle Vaší praxe Vám uděláme lákavou nabídku na míru, dle základě Vašich zkušeností, která není nijak limitována.
o Nadstandardní výdělky s řadou individuálních, motivačních a týmových bonusů 13. i 14. plat

Benefity
o Pracujeme v open office, v moderní prostředí, kde má každý klid a prostor, privátní kuchyňka.
o Vaše mzda nebude limitována firmou, ale Vašimi dovednostmi a snahou.
o Možnost dalšího kariérního růstu
o Příležitost pro vzdělávání a profesní rozvoj
o Pravidelné zvyšování dnů dovolené
o Možnost Home office
o Plovoucí pracovní dobu
o Stravenky
o Příspěvky na dovolenou
o Ovoce

Volná místa v okolí Praha 3

Laboratorní asistenti

Kontakt:e-mail: chyvedent@gmail.com

Mzdoví účetní

KONTAKT : Hana Živčáková, tel.: 274 008 115, 420 778 492 923, e-mail: ...

Pomocní skladníci

Kontakt: tel.: 603 554 545/Po-Pá od 09.00-14.00h. Upřesňující informace: Náplň práce: nakálád, ...

Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakt:e-mail: rajabovferuz@gmail.com

Odborní účetní mzdoví

Kontakt:osobně na adrese: Praha 3. Sabinova 5. Upřesňující informace: Mzdovou účetní Náplň ...

volná místa Praha 3