Manikér/ka a pedikér/ka

Kontakty
zaměstnavatel: Thi Nha Cao
pracoviště: Poděbradova 3215, 27201
mzda: od 19500
Popis pozice
Požadujeme:
kvalifikaci v oboru,
pružnou pracovní dobu - práce o víkendech, ve svátcích,
pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost.

Telefonický kontakt Po - Pá - 10:00 - 14:00 hod.

Volná místa v okolí Kladno

Stavební zámečník

Praktický lékař pro dospělé

MOJE AMBULANCE vede ordinace praktických lékařů pro dospělé po celé ČR. Jedná se o první a jediné ...

Masér/ka

Požadujeme: znalost thajské masáže. E-mailový kontakt viz výše.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Ztížené pracovní podmínky – zátěž chladem (mrazírenský sklad). Práce v třísměnném provozu na 8h ...

Odborník na vykazování v X-dent

Náplň práce: Analýzy vykazování a jejich vyhodnocení, návrhy na zvýšení efektivity. Kontakt ...

Stavební dělník

Telefonický kontakt viz výše - Po - Pá 08:00 - 16:00 hod.

volná místa Kladno