Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: ROBSTAV k.s.
pracoviště: 28. října 2232, 30100
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 20160 do 22000
Popis pozice
Životopis předem na e-mail: irynasavka@seznam.cz
Požadavky:
- Znalost ukrajinštiny pro komunikaci ve společnosti
- Práce s Pc, znalost MS Office, Money S3 výhodou
- Řidičky průkaz sk. B. výhodou
- Psychicky odolný vůči stresu
- Komunikační schopnosti

Volná místa v okolí Plzeň

Řidič kamionu pro pravidelné denní přepravy v Plzeňském kraji, s denním návrat

Všeobecná sestra

Prosíme životopis předm na e-mail: jana.koverdynska@bbraun.com Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů ...

fakturantka

VM rezervováno pro klienty Záruky pro mladé v PLK

Advanced Software Engineer

Životopis zasílejte na e-mail: veronika.wildova@dieboldnixdorf.com Zaměstnanecké výhody: stravenky, ...

Prosíme o zaslání životopisu předem na: mhadacova@mulacovanemocnice.cz .

Asistent/ka

Nutná znalost ruského jazyka.

volná místa Plzeň