Výzkumní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: VÝZKUMNÝ ÚSTAV ROSTLINNÉ VÝROBY. V.V.I.
pracoviště: Drnovská 507, 16100
mzda: od 26600 do 27000
Popis pozice
zkušenosti z molekulárně-biologické laboratoře, vědecké publikace

Volná místa v okolí Praha 6

Šéfkuchaři v pohostinství

znalost vietnamského jazyka výhodou

Pracovníci ostrahy, strážní

MVP: Na Petřinách 392/72, 162 00 Praha 6- Veleslavín Hledáme pracovníky ostrahy pro ubytovnu v ...

Uklízeč/ka v adm objektu

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Anne-Marie Mejzrová, e-mail: annemariemejzrova@gmail.com

Pomocní prodavači - třidiči textilu

Řídící pracovníci v oblasti ochrany údajů

Anglický jazyk na úrovni rodilý mluvčí výhodou, bakalářské vzdělání. Zájemci nechť zašlou svůj ...

Ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrný

MÍSTO VÝKONU : Evropská č.p. 2588/33a, Dejvice, 160 00 Praha 6 KONTAKT PRVOTNĚ TELEFONICKY : 9-11 ...

volná místa Praha 6