Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Veeam Software (Czech Republic) s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 40000
Popis pozice
Požadované vzdělání minimálně nižší střední odborné.

Referenční číslo volného místa: 2665

Volná místa v okolí Praha

Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení

Kontakt: Baran Vasyl, tel.: 770 675 154, e-mail: gbqsolution@gmail.com
Praha

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Kontakt: Salih Ozan Samci, tel.: 222 986 910, 774 425 101, e-mail: salihozan@yeyeagency.com ŘP sk. ...
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Spolehlivost, zodpovědnost, zkušenost s úklidem
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - stavbyvedoucí

MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT : VINH DUONG, tel.: 775 568 888 (každé pondělí mezi 10:00 a 17:00 ...
Praha

Zahradníci travnatých ploch, greenkeepeři

Praha

volná místa Praha