Stavební dělník, zedník

Kontakty
zaměstnavatel: BERDYCH plus spol. s r.o.
mzda: od 22500
Popis pozice
Dne 8.4.2024 zjištěna pravomocně uložená pokuta ze dne 27.3.2024 pro porušení § 5 písm. e) bod 1 zákona o zaměstnanosti § 5 písm. e) bod 1 zákona o zaměstnanosti .ve výší 100.000,-Kč

Výborný zdravotní stav, praxe ve stavebnictví, fyzická zdatnost a manuální zručnost výhodou.

Volná místa v okolí Rokycany

Mechanici a opraváři obráběcích strojů

Servisní technik - náplň činnosti: servisní práce na obráběcích strojích, montáže a instalace ...

Pomocní pracovníci v zahradnictví na poloviční úvazek (vyhrazeno pro OZP)

Poloviční úvazek (vyhrazeno pro OZP). JOBMATCH

Kuchař/ka

Technik - školitel

Náplň práce: plánování a organizace oprav a servisů, sledování a hodnocení vozidel a řidičů dle ...

Izolatér

Náplň práce: provádění hydroizolace plochých střech Požadavky: časová flexibilita - stavby po celé ...
Rokycany

Zedník, Instalatér, topenář

Požadujeme: ŘP skupiny B + praxe

volná místa Rokycany