DĚLNÍCI PAPÍRENSKÉ VÝROBY - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Kontakty
zaměstnavatel: Omega Hořovice spol. s r.o.
pracoviště: Pod Nádražím 1413, 26801
mzda: od 19000 do 24000
Popis pozice
Povolení k zaměstnání dle §97 d). Ruční práce v papírenském průmyslu jako: kompletace balení výrobků, obsluha jednodušších strojů např. pro nýtování, děrování, ražbu, odběr a kontrola výrobků od strojů. Zaměstnanecké výhody: Příspěvky za práci v odpoledních směnách, příspěvky za údržbu ošacení, firemní výrobky za zvýhodněné ceny, parkování v areálu firmy. Kontakt: telefonicky či e-mailem (Po-Pá 8:00-15:00).

Volná místa v okolí Felbabka

DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - Kontakt: e-mailem.

Požadujeme: fyzickou zdatnost. Kontakt: e-mailem.

DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - Kontakt: telefonicky.

Kontakt: telefonicky.

POMOCNÍ PRACOVNÍCI OBCHODNÍHO PROVOZU - Kontakt: telefonicky.

Vietnamský jazyk výhodou. Jedná se o fyzicky náročnou práci - prodejna smíšeného zboží. Otevírací ...

OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ NA VÝROBU SKLA - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Spolehlivost, manuální zručnost, trestní bezúhonnost. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

UKLÍZEČI A POMOCNÍCI VE ZDRAVOTNICKÝCH A SOCIÁLNÍCH ZAŘÍZENÍCH - Kontakt: telefo

Povolení k zaměstnání dle §97 d). Kontakt: telefonicky či e-mailem (Po-Pá 7:00 - 15:30).

DĚLNÍCI - OBSLUHA A SEŘIZOVÁNÍ VÝSEKOVÝCH STROJŮ (DOPISNÍ OBÁLKY) - Kontakt: tel

Povolení k zaměstnání dle §97 d). Seřizování a obsluha strojů na výrobu dopisních obálek. Nutná ...

volná místa Felbabka