Senior Creative Copywriter

Kontakty
zaměstnavatel: Wunderman s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 55000
Popis pozice
- vzdělání v oboru grafického designu výhodou
- předchozí zkušenosti s copywritingem v dalších kreativních agenturách
- ochota k přestěhování do Prahy
- znalost AJ na úrovni rodilého mluvčí
- znalost jiných jazyků vítána

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: Řezník Jiří Petr, tel.: 776 777 750 Pá 16:00 až 17:00
Praha

Stavbyvedoucí do Divize zakládání staveb s ubytováním zdarma v Praze

Hinton je česká stavební firma se sídlem v Praze a s pobočkou v Českých Budějovicích, se 130 ...
Praha

Programátoři počítačových aplikací

Kontakt: Prouzová Karolina, tel.: 602 201 033, e-mail: karolina.prouzova@meditorial.cz Upřesňující ...
Praha

Back-end vývojář (Backend Developer

Ukončené alespoň bakalářské vzdělání, znalost ukrajinštiny na úrovni rodilého mluvčího.
Praha

Pomocní stavební dělníci

Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

volná místa Praha