pracovníci pro lehkou montáž (elektromechanik)

Kontakty
zaměstnavatel: Elektropřístroj s.r.o.
pracoviště: Mezi vodami 1955, 14300
mzda: od 18900
Popis pozice
MÍSTO VÝKONU : Mezi vodami č.p. 1955/19, Modřany, 143 00 Praha 412
KONTAKT : m.prokes@epm.cz, tel.: 261106336,603500804 (8-18:00 hodin)

Pracovník nemusí mít zvláštní kvalifikaci, musí být manuálně zručný a bude zaškolen

30.000,- Kč + bonusy

Náplň práce: Zpracování účetnictví ve výrobní firmě. Finanční výkazy, DPH, silniční daň. Měsíční a roční uzávěrky. Vedení agendy majetku.

Požadavky: Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici. Velmi dobrá znalost účetnictví, účetních standardů a daňových zákonů. Spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatně řešit problémy.

Zaměstnanecké výhody : příjemné a vstřícné pracovní prostředí. Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění. Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou. Zázemí české firmy se stoletou tradicí

Volná místa v okolí Praha 4

Zdravotní sestra oční ordinace

Zajištění chodu oční ordinace. Asistence očního lékaře na zákrokovém sále, objednávání pacientů.

Zubní lékaři

Recepční

Kontakt: tel.: 267 284 114 (do 2 pracovních dnů po zaslání profesního životopisu), e-mail: ...

čističi vnějších plášťu budov

Kontakt: osobně

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Kontakt: e-mail: sekretariat@ctca.cz Výhoda: znalost čínského jazyka

Pomocní kuchaři

POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, praxe nerozhoduje - vše naučíme POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, ...

volná místa Praha 4