Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakty
zaměstnavatel: TZB Partner s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 19500
Popis pozice
Kontakt: e-mail: martin.toman@tzb-partner.cz

Jsme firma poskytující technické zařízení budov, instalatérské práce. Nový zaměstnanec bude pomáhat při realizaci zakázek, zejména bude provádět bourací práce, přípravné práce, dovoz materiálu na stavbu, odvoz odpadu, úklid po provedených pracích. Práce je nejčastěji v Praze, Středočeském kraji, méně často montáže i po jiných oblastech ČR. Požadujeme ochotu cestovat, ŘP skp. B, výpis RT.

Volná místa v okolí Praha

Business Development Representative

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Pecha Zdeněk, e-mail: zdenek.pecha@dataddo.com
Praha

Zedníci

Praha

Stavební dělník- přípravné a pomocné práce
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

MVP: Praha Kontakt: Oleksandr Bazarov, tel.: +420 776 759 969 (pondělí a čtvrtek 10 - 12 hod.) nebo ...
Praha

montážní dělníci elektroinstalací

Kontakt:e-mail:kuzela.m@centrum.cz Upřesňující informace: montáž elektroinstalací na stavbách ...
Praha

Specialista v oblasti prodeje a nákupu textilních a kožedělných

Kontakt: tel.: +420 608 731 881 Upřesňující informace : řízení a koordinace činnosti v oblasti ...
Praha

volná místa Praha