Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Kontakty
zaměstnavatel: KSENA s.r.o.
pracoviště: Dářská 275, 19800
mzda: od 28000 do 30000
Popis pozice
Kontakt: Bochkova Oksana, tel.: 739 592 781 Po - Pá 10:00 - 17:00, e-mail: reditel.uklid@ksena.cz, osobně Dářská č.p. 275, Praha 9 - Kyje středa 10:00 až 12:00

Volná místa v okolí Praha 9

Prodavači smíšeného zboží

Kontakt: Kozlenko Denys, tel.: 608 773 947, e-mail: kozlenkodenys@gmail.com Požadavky: ČJ, ...

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

KONTAKT : JÁNOS BARNA, tel.: 608 187 577, 222 103 129, e-mail: office@cea.cz - VOLAT 9-14h

Učitelé v MŠ s AJ

Kontakt: e-mail: koordinator@victoria-school.cz Požadavky: Aj na úrovni rodilého mluvčího

Montážní dělníci výrobků a zařízení

Vhodné i pro občany z Ukrajiny s přidělenou dočasnou ochranou. KONTAKT : JIŘÍ VÁVRA, tel.: 606 723 ...

volná místa Praha 9