Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakty
zaměstnavatel: RESPECT GROUP s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 19500
Popis pozice
KONTAKT PRVOTNĚ TELEFONICKY PO, ST - 12-15h : INNA GABRIELOVÁ, tel.: +420 778 038 887

SPOLEHLIVOST, ČASOVÁ FLEXIBILITA, SAMOSTATNÝ AKTIVNÍ PŘÍSTUP.

DOBRÝ ZDRAV. STAV, ZODPOVĚDNOST, VÝPIS RT.

TYTO POŽADAVKY VÍTÁNY :
PŘEDCHOZÍ PRAXE VE STAVEBNICTVÍ
ZKUŠENOSTI S OBSLUHOU JEDNODUCHÝCH STAVEBNÍCH MECHANIZMŮ.

Volná místa v okolí Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

Vhodné i pro občany z Ukrajiny s přidělenou dočasnou ochranou. KONTAKT : OLEH KRASILYCH, tel.: 776 ...
Praha

Kontakt:tel.: 774919900
Praha

Praha

Specialista v oblasti prodeje a nákupu textilních a kožedělných

Kontakt: tel.: +420 608 731 881 Upřesňující informace : řízení a koordinace činnosti v oblasti ...
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

MVP: Praha Kontakt: Oleksandr Bazarov, tel.: +420 776 759 969 (pondělí a čtvrtek 10 - 12 hod.) nebo ...
Praha

volná místa Praha