Mechanici a opraváři motorových vozidel

Kontakty
zaměstnavatel: ABH CAR Praha, s.r.o.
pracoviště: Suchdolská 682, 25262
mzda: od 18900 do 30000
Popis pozice
zavedený autoservis, opravy všech značek osobních a lehkých nákladních automobilů
řidičský průkaz skupiny B výhodou
vhodné i pro absolventy
osobní ohodnocení dle zkušeností a praxe
nástup dle dohody
zaučíme i nevyučené

Volná místa v okolí Statenice

Učitel(ka) pro 1. stupeň

Výhody: podpora při zajišťování ubytování. První kontakt se zaměstnavatelem: e-mailem na ...

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

ŘP sk.C, znalost minimum ruského jazyku, souhlas s jízdami do Ukrajiny, Ruska, Běloruska, ...

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

elektrikář

práce na stavbách fotovoltaických elektráren v rámci celé ČR, ŘP sk. B

Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby

stavební dělník

volná místa Statenice