Projektový manažer pro Latinskou Ameriku

Kontakty
zaměstnavatel: INTERSOFT - Automation s.r.o.
pracoviště: Nepomucká 1355, 32600
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 38000 do 42000
Popis pozice
Požadavky:
- Vysoká škola / Univerzita elektro, titul Ing., studium v magisterském stupni projektového řízení
- Vysoká škola / Univerzita může být absolvována i mimo EU
- Zkušenost, praxe min. 5 let v elektrotechnice
- Jazykové znalosti: velmi dobrá španělština (odpovídající úrovni C2), angličtina (odpovídající úrovni C1), francouzština (odpovídající úrovni A1)
- Ochota cestovat do Jižní Ameriky
- Nutná znalost trhu Jižní Ameriky, Peru
- Certifikace TÜV Rheinland od interního auditora ISO 45001:2018 ---- interní a externí auditor kvality výrobků
- Zkušenosti v oblasti bezpečnost a ochrana zdraví při práci (BOZP)
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou 3 roky.

Volná místa v okolí Plzeň

SW vývojář C/C++

Co budete dělat: - Analyzovat požadavky na SW - Navrhovat a implementovat řešení v jazycích C a ...

Pomocný/á kuchař/ka

Znalost indické kuchyně. Znalost indického jazyka výhodou, pasivní znalost anglického jazyka.

Kuchař/ka

Pomocníci v kuchyni

Výhodou je znalost čínského jazyka pro komunikaci na pracovišti.

Pomocný kuchař/ka

praxe výhodou - nutná znalost indické kuchyně (koření) Zaměstnanecké výhody: nabízíme ...

volná místa Plzeň