Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakty
zaměstnavatel: T & T - trade CZ s.r.o.
pracoviště: Českobrodská 1174, 19800
mzda: od 19000 do 22000
Popis pozice
Vhodné i pro občany z Ukrajiny s přidělenou dočasnou ochranou.

MÍSTO VÝKONU : Českobrodská č.p. 1174, Kyje, 198 00 Praha 98
KONTAKT PRVOTNĚ TELEFONICKY : Vitaliy Ravrenchuk, tel.: 461611357 - volat 9-16h, e-mail: lorencova@tt-trade.cz

Práce ve skladu s potravinami.

Volná místa v okolí Praha 9

Všeobecné sestry bez specializace

Kontakt: e-mail: personalista@mnnp.cz Náplň práce všeobecné sestry dle platné legislativy. Potřeba ...

Řidiči tahačů

Kontakt: e-mail: ciladoprava@seznam.cz Náplní práce je nakládka, převoz a vykládka osobních vozů ...

Elektrikáři - servis výtahů

servisní práce na výtazích - zaúčíme Zaměstnanecké výhody: služební mobil, služební automobil

akustik - prostorová akustika

Kontakt: e-mail: info@zvukova-izolace.cz Odborné zaškolení

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

- anglický jazyk - zkušenosti s exotickou kuchyní (preference jihoafrické kuchyně)

řidiči tahačů

volná místa Praha 9