Ostatní specialisté v oblasti politiky organizací

Kontakty
zaměstnavatel: Novartis s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 60530
Popis pozice
MVP: Praha

Angličtina na komunikativní úrovni bez nutnosti certifikátu; Zájemci o pozici hlaste se, prosím, přes firemní portál https://www.novartis.com/careers/career-search

Volná místa v okolí Praha

Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení

MVP: Praha Angličtina na komunikativní úrovni bez nutnosti certifikátu; Zájemci o pozici hlaste ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: e-mail: czetechnostav@seznam.cz
Praha

ostatní pracovníci v oblasti prodeje

Místo výkonu práce: celá ČR KONTAKT: e-mail: mnguyen136@gmail.com
Praha

Kontakt: e-mail: jaroslav-ponajda@seznam.cz Ochota, spolehlovst, zdravotní způsobilost, fyzická ...
Praha

Svářeči

ŘP Ukrajinština slovem i písmem
Praha

KURÝŘI - doručovatelé balíků a jídla

Pro náš provoz hledáme řidiče, kurýry pro provoz balíků a jídla. Znalost hindi vítána. Požadujeme ...
Praha

volná místa Praha