Hráč v orchestru MFO - hráč skupiny I. houslí (2. židle a dále)

zaměstnavatel: Moravská filharmonie Olomouc, příspěvková organizace
pracoviště: Horní náměstí 424, 77900
mzda: od 24770 do 36470
Popis pozice
Od uchazečů požadujeme:
- SŠ, nebo VŠ vzdělání v oboru hudba - hra na příslušný nástroj
- flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, preciznost.
Uchazečům nabízíme:
- pracovní pozici v tradiční, stabilní a renomované instituci;
- platové zařazení dle platných předpisů (12. platová třída) a odpovídající praxe;
- zaměstnanecké benefity: stravenky;
- 5 týdnů dovolené;
- nástup ihned, popř. dle vzájemné dohody.
První rok bude zaměstnanci nabídnuta smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou.

Kontakt POUZE emailem.

Volná místa v okolí Olomouc

Pomocná obsluha

Směny 6-14, 14-22 hod. Kontakt je možný POUZE telefonicky.

Vytloukač odlitků

Kontakt POUZE emailem. Náplň práce: vytloukání odlitků z forem, ruční opracovávání strojních ...

Přijímací technik, technička

Kontakt POUZE emailem. Požadujeme praxi v oboru.

Skladník

Kontakt je možný POUZE telefonicky (12.00 - 15.00) nebo emailem.

Sólista, sólistka baletu

Pracovní poměr na dobu určitou - sezóna 2022/2023 Odborné znalosti budou prověřeny při ...

Strojník - obsluiha strojů a zařízení

Kontakt je možný POUZE telefonicky (po, út 13 - 15 hod.) nebo emailem.

volná místa Olomouc