Asistent/ka

Kontakty
zaměstnavatel: GWS Ground Waterproofing Systems s.r.o.
pracoviště: Karlovarská 814, 16100
mzda: od 28000 do 32000
Popis pozice
Náplň práce:
o Office management a administrativní činnost (fakturace, Intrastat, Eko-kom)
o Komunikace s dodavateli, dopravci, zákazníky
o Projektový management

Požadavky:
o Vzdělání ideálně DiS/Bc (popř. min. SŠ + praxe na administrativní/administrativně-obchodní pozici)
o Velmi dobrá uživatelská znalost Ms Office (pokročilá znalost Excelu je plus)
o Aj na dobré úrovni - slovem i písmem, další jazyky výhodou, ale ne podmínkou
o Proaktivní chování, ochota, komunikační schopnosti
o Analytické myšlení, systematičnost, pečlivost
o Schopnost pracovat jak v menším týmu tak samostatně

Zaměstnanecké výhody:
o 5 týdnů dovolené
o Mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pracovní pozici s možností dalšího platového růstu
o Občerstvení na pracovišti + hrazené obědy
o Příspěvek na důchodové připojištění
o Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
o Zázemí stabilní společnosti v hezkém pracovním prostředí
o Mobilní telefon

Volná místa v okolí Praha 6

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Praha

Pomocní pracovníci obchodního provozu

MVP: Bubenečská č.p. 257/7, Praha 6 Kontakt:e-mail: duccanh02@yahoo.com znalost vietnamského ...

vývojáři softwaru - software developer

Kontakt:e-mail: info@expatconsulting.cz Upřesňující informace: znalost anglického jazyka na ...

Asistenti technického oddělení

Požadujeme: znalost strojních oborů, případně TZB, vytápění, chlazení

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách

Anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího Zkušenosti s výukou angličtiny dětských ...

Pomocníci kuchaře

volná místa Praha 6