Číšník, servírka (Food runner)

Kontakty
zaměstnavatel: Nadji Club, s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 21500
Popis pozice
Hledáme servírky a číšníky do asijské restaurace. Nutný zájem o obor, praktické zkušenosti nejlépe z asijské restaurace v zahraničí vítány. Práce v týmu s dalšími cizinci, převážně z Asie (dorozumívacím jazykem je angličtina). Pouze pro spolehlivé uchazeče schopné pracovat v týmu.
Místo výkonu práce: Praha

Volná místa v okolí Praha

Řidič s oprávněním sk. C

Kontakt:e-mail: marketa.bursova@pozkom.cz, tel.: 777441301 Upřesňující informace: ŘP sk. C
Praha

Cukráři

Provozovna Háje a Vysočany
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Místo výkonu práce: celá ČR KONTAKT: e-mail: mnguyen136@gmail.com
Praha

Technical Support Engineer (2482)

bakalářské vzdělání, ázerbajdžánský jazyk Referenční číslo volného místa: 2482
Praha

TECHNICI STOKOVÝCH A VODOVODNÍCH SÍTÍ

-Technický směr vzdělání (elektro nebo vodohospodářství výhodou), ŘP skupiny B, základy AJ+počítače ...

volná místa Praha